Sprejem prvošolcev v šolsko skupnost

Danes smo sprejeli prvošolce v šolsko skupnost. Vse se je začelo, ko so jih devetošolci, kot najstarejši člani šole, popeljali na oder. S tem lepim simbolnim dejanjem so jim predali štafeto znanja in izkušenj, ki jih bodo v prihodnjih letih pridobivali.

Naši učenci so poskrbeli, da je dogodek za prvošolce potekal v prijetnem in prazničnem vzdušju. S pesmimi, deklamacijami in igrivimi nastopi so jim pokazali, da jih šolska skupnost toplo sprejema in se veseli njihovega prihoda.

Prvošolci pa niso ostali le pasivni opazovalci! Tudi sami so dokazali, da že pripadajo šoli. Z veseljem so zapeli in zaplesali, pokazali so pogum in talent.

Sprejem pa se je zaključil v sladkem vzdušju. Prvošolci so se po zaključeni prireditvi posladkali s torto, ki je simbolizirala novo, sladko poglavje v njihovem življenju – začetek šolskih let. Verjamemo, da bodo v prihodnjih letih ustvarjali nepozabne spomine in gradili trdna prijateljstva.